Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Nowość
Promocja

Nie od dziś wiadomo, że każdy posiada swój zestaw kostek rubika. Niektórzy rozumieją to poprzez posiadanie swojej kolekcji, ale niektórzy mają na myśli zestaw, który kupujemy, aby mieć kostki z tej samej serii. Na rynku jest kilka firm, które oferują zestaw kostek rubika, ale też taki zestaw kostek rubika można kupić oferowany przez sklep. Wiele firm kostkowych wypuszcza różne rodzaje kostek - niektóre nawet mają tą samą budowę lub nazwę, więc kostki wychodzą w danych seriach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Który zestaw kostek rubika będzie najlepszy?

Definitywnie przodujący zestaw kostek rubika jest to zestaw MoFangJiaoShi, w którym znajdziemy kostki z serii MoFangJiaoShi. Są to kostki z Cubing Classroom, a więc modele pokrewne z serią Meilong. Seria Meilong jest to najlepsza seria kostek wypuszczonych na świecie od początku speedcubingu. Kostki z tej serii mają zdecydowanie najlepszy stosunek jakości do ceny. Przede wszystkim tutaj trzeba pochwalić firmę MoYu za genialny ruch w stronę rozsławienia speedcubingu - wielu nowicjuszy potrzebuje zaledwie kilkunastu złotych, aby wejść w świat cubingu na dobre. Taki zestaw kostek rubika pozwoli im na poznanie nowych kategorii w bardzo niskich pieniądzach, ale zachowując przede wszystkim jakość produktu. Zatem zestaw kostek rubika MeiLong i MoFangJiaoShi będzie tutaj rewelacyjnym wyborem przy zakupie.

Jaki jeszcze zestaw kostek Rubika warto wybrać?

Na rynek został wypuszczony jeszcze jeden ciekawy zestaw kostek rubika - zestaw od firmy MoFangGe dedykowany do kostki Megaminx, która jest oficjalną konkurencją Światowej Federacji Speedcubingu WCA. Zestaw albo raczej box. Mowa tutaj o boxie Luxurious set Megaminx. W środku takiego boxa znajdziemy chociażby zapasowe i wymienne taile, czyli nasze kolorowe elementy kostki. Taki zestaw kostek rubika jest dla osób, które przede wszystkim lubią modyfikacje lub inne kolory niż sugerują producenci kostek - w tym przypadku firma MoFangGe. Jeśli zatem lubisz układać dwunastościan foremny, znany również pod nazwą Megaminx, ten zestaw będzie idealny dla Ciebie, ponieważ możesz całkowicie inaczej ustawić i przygotować kostkę do układania, spróbować nowych rzeczy i wybrać taką modyfikację, która pozwoli Ci osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Zestaw kostek rubika od innych firm niż MoYu czy MoFangGe.

Oczywiście nie samym MoYu czy MoFangGe człowiek żyje - inne firmy również mają swoje zestawy. Chociażby zestaw kostek Rubika od Z-Cube, który posiada w sobie kostki od 2x2 do 5x5 i jest w rewelacyjnej cenie. Kostki w tym zestawie posiadają karbonowe naklejki, dzięki czemu tylko pozostałości dookoła naklejek wskazują nam kolor danej ścianki. Dzięki takiemu zabiegowi układanka wygląda kosmicznie, a cały zestaw kostek Rubika będzie się przepięknie prezentował na półce z naszą kolekcją kostek. Warto zaznaczyć, że kostki te nie odbiegają jakością ani przyjemność z układania na nich nie spadnie. Układanki te są wykonane na wysokim poziomie, posiadają system regulacji oraz ścinają dobrze zakręty, zatem szybkie wykonywanie ruchów na tych kostkach nie będzie stanowiło żadnego problemu osobie układającej.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 605 348 501

Email: sklep@netcube.com.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl