Formy płatności

1. Płatność on-line - szybka płatność realizowana przy pomocy systemu płatności CashBill (karta płatnicza VISA/MasterCard, BLIK, przelew natychmiastowy). Płatność jest księgowana natychmiast lub w godzinach pracy banku. O czasie realizacji przelewu Klient jest informowany w momencie płatności na stronie CashBill. Klient otrzymuje maila z potwierdzeniem realizacji przelewu i przekazania kwoty do Sklepu. Zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu płatności.

2. PayPal - płatność realizowana za pomocą systemu PayPal. Ze względu na dodatkowe koszty takiej operacji do ceny przesyłki doliczane jest 6% wartości zamówienia.

3. Zwykły przelew na rachunek bankowy Sklepu: 97 1910 1048 2401 6089 8592 0001 - zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu płatności. W tytule przelewu należy podać tylko numer zamówienia.

4. Płatność przy odbiorze - płatność gotówką kurierowi przy doręczeniu. W przypadku DHL Parcelshop/Paczka w RUCHu płatność gotówką lub instrumentem płatniczym (karta debetowa/kredytowa, BLIK, płatność telefonem) w punkcie odbioru. Zamówienie jest realizowane od razu po jego potwierdzeniu - Klient powinien potwierdzić zamówienie, klikając na link podany w mailu. Bez potwierdzenia zamówienie może zostać anulowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl