Kostki GAN zna większość osób zajmujących się speedcubingiem. W tym środowisku kostka GAN zawsze jest uważana za kostkę premium. Kostka Rubika GAN nie tylko jest wykonana ze znakomitą starannością, ale i pudełko zawiera wiele ciekawych gadżetów, które mają pomóc nam w układaniu lub mają być po prostu przyjemnym dodatkiem do naszej układanki. Kostka GAN będzie cechowała się zwykle szorstkim feelingiem i możliwością regulacji na każdy sposób, aby tylko trafić w gusta układacza.

GAN

GAN356 i Play2 3x3x3 color GAN356 i Play2 3x3x3 color
Producent: GAN
Cena: 359,99 zł
zobacz więcej
  • nowość
GAN356 M 3x3x3 GES+ color GAN356 M 3x3x3 GES+ color
Producent: GAN
Cena: 239,99 zł
zobacz więcej
  • nowość
GAN356 X v2 3x3x3 color GAN356 X v2 3x3x3 color
Producent: GAN
Cena: 269,99 zł
zobacz więcej
  • nowość
GAN 249 v2 2x2x2 color GAN 249 v2 2x2x2 color
Producent: GAN
Cena: 89,99 zł
zobacz więcej
GAN 249 v2 Magnetic 2x2x2 color GAN 249 v2 Magnetic 2x2x2 color
Producent: GAN
Cena: 109,99 zł
zobacz więcej
GAN MonsterGO MG251 2x2x2 color GAN MonsterGO MG251 2x2x2 color
Producent: GAN
Cena: 49,99 zł
zobacz więcej
  • nowość
GAN MonsterGO Pyraminx color GAN MonsterGO Pyraminx color
Producent: GAN
Cena: 49,99 zł
zobacz więcej
  • nowość
GAN MonsterGO Skewb color GAN MonsterGO Skewb color
Producent: GAN
Cena: 49,99 zł
zobacz więcej
  • nowość
GAN251 M 2x2x2 color GAN251 M 2x2x2 color
Producent: GAN
Cena: 179,99 zł
zobacz więcej
GAN356 i Play 3x3x3 color GAN356 i Play 3x3x3 color
Producent: GAN
Cena: 359,99 zł
zobacz więcej
  • nowość

Kostka Rubika GAN - system regulacji.

Zwykle do pudełek firma GAN dorzuca swój kluczyk do regulacji śrub. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta - kostki GAN posiadają swój unikalny system regulacji i tylko w tych kostkach będziemy musieli się posługiwać kluczykiem dołączonym do zestawu. I tutaj by się wydawało, że z regulacją nie można zrobić nic więcej. Nic bardziej mylnego. Kostki GAN posiadają różnego koloru GESy, czyli takie nakładki i rodzaje śrub, które będą definiowały feeling kostki. Np. dany kolor sprężynek będzie powodował, że kostka GAN będzie bardziej poluzowana, ale wraz nie będzie nam popować. Przykładowo drugi rodzaj sprawi, że kostka GAN będzie bardziej ściśnięta, lecz wraz zachowa swoją szybkość. Wszystko to zależy od naszych GESów. Oczywiście cały opis co dany kolor śrub robi z kostką znajdziemy w załączonym do kostki opisie.

Kostki GAN - co jeszcze znajdziemy w pudełku?

Poza genialnym systemem regulacji znajdziemy wiele innych ciekawych dodatków. Między innymi w niektórych modelach kostek GAN znajdziemy kapsuły magnetyczne, które umożliwią nam szybką wymianę magnesów bez konieczności ich przeklejania. W nowszych modelach kostek te magnesy są widoczne - nie są ukryte wewnątrz elementów kostki, a po lekkim przekręceniu ścianki na kostce jesteśmy w stanie dojrzeć

Kostka Rubika GAN - czy poza magnesami i śrubokrętem znajdziemy w pudełku coś więcej?

Wydawać by się mogło, że to wszystko, co może nam firma zaoferować. Kostka GAN będzie jednak miała dla nas jeszcze więcej w zestawie. Razem z kostką GAN otrzymamy do kompletu za każdym razem woreczek na kostkę, aby móc ją bezproblemowo transportować czy to w plecaku czy w torebce. Woreczek zabezpieczy nam kostkę GAN, aby się ona nie porysowała lub by po prostu nie zbierała kurzu i innych zanieczyszczeń z zewnątrz. Dzięki temu nasz smar nie zostanie zabrudzony i kostka nadal będzie się poruszać fantastycznie. Warto też dodać, że kostka przyjdzie w pudełku, osobnym pudełku, przeważnie przezroczystym, do którego będzie można kostkę ponownie wsadzić i w taki sposób przechowywać. Od kilku lat firma GAN stara się coraz to bardziej zmieniać i ulepszać te plastikowe pudełka, aby kostka GAN w tych opakowaniach wyglądała znakomicie na naszej półce kolekcjonera.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 605 348 501

Email: sklep@netcube.com.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl