Czas i koszt dostawy
CZAS DOSTAWY
 
1. Kurier DHL - 24 godziny od momentu nadania; wysyłka następuje od poniedziałku do piątku w dni robocze. Czas doręczenia dotyczy dni roboczych. Dla przykładu: przesyłka nadana w poniedziałek jest doręczana we wtorek; przesyłka nadana w piątek jest doręczana w poniedziałek. Kurier podejmuje dwie próby doręczenia. Firma DHL Parcel zastrzega sobie prawo do maksymalnego czasu doręczenia w ciągu 48 godzin. Klient jest informowany o statusie przesyłki mailem i/lub sms-em. Numer przesyłki oraz link do jej śledzenia znajdziesz w panelu klienta.
 
2. Paczkomaty InPost - 48 godzin od momentu nadania; wysyłka następuje od poniedziałku do piątku w dni robocze. Czas doręczenia dotyczy dni roboczych. Zazwyczaj przesyłki są umieszczane w paczkomacie odbiorczym kolejnego dnia od momentu nadania (często także w dni wolne od pracy). W momencie umieszczenia przesyłki w paczkomacie Klient otrzymuje sms oraz e-mail z kodem odbioru. Odbiorca ma 48 godzin na odebranie przesyłki z paczkomatu; po tym czasie przesyłka zostanie przekazana do oddziału InPost. Klient jest informowany o statusie przesyłki poprzez sms i e-mail. Numer przesyłki oraz link do jej śledzenia znajdziesz w panelu klienta.
 
3. Paczka w RUCHu - 4-5 dni roboczych od momentu nadania. Klient otrzymuje e-mail z numerem listu przewozowego w dniu nadania przesyłki, a w momencie doręczenia do wybranego punktu odbioru RUCH wysyła sms i e-mail z kodem do odbioru. Numer przesyłki oraz link do jej śledzenia znajdziesz w panelu klienta.
 
KOSZT DOSTAWY
 
Kurier DHL - 15,99 zł
Kurier DHL Parcelshop - dostawa do punktu odbioru - 13,99 zł
Paczkomaty InPost - 12,99 zł
Paczka w RUCHu - 6,99 zł
 
płatność przy odbiorze: +4 zł
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl